+48 697 718 660
info@sobalmeble.pl
Wir sprechen Deutsch
Hovoríme po slovensky

KuchnieKuchnia była, jest i będzie sercem naszego domu, i nie ważne czy wpadasz tylko na szybką kawę, czy godzinami spędzasz czas gotując dla najbliższych. Kuchnia powinna gwarantować Ci, że czas w niej spędzony będzie czasem przyjemności, relaksu i satysfakcji. Ale, żeby tak było, powinna ona być funkcjonalnie i estetycznie zaplanowana, z prawidłowo rozmieszczonym ciągiem komunikacyjnym, z odpowiednio rozmieszczonymi strefami przechowywania zapasów, ze strefami przygotowywania posiłków, zmywania czy gotowania. Tak aby praca w kuchni nie okazała się ciężką bieganiną.

Drugą ważną rzeczą po prawidłowym zaplanowaniu kuchni, to użycie właściwych materiałów do produkcji mebli. To ich jakość gwarantuje nam, że oczekiwany efekt wizualny kuchni będzie trwał przez wiele lat, a wszelkiego rodzaju elementy ruchome, takie jak szuflady, zawiasy, systemy jezdne, będą pracowały bezawaryjnie właściwie dożywotnio.

Do produkcji naszych mebli używamy najlepszych materiałów. Elementy konstrukcyjne szafek, jak i niektóre rodzaje frontów wykonywane są z płyt wiórowych laminowanych austriackiej firmy EGGER, kanty oklejane są w technologii bezspoinowej AirTec, gwarantującej idealną jakość oklejania i brak widocznej fugi klejowej. Jako fronty, używamy ww płyt EGGER oraz płyt Akrylowych, oklejanych w technologii LaserSoft, dostępnych w wykończeniu mat i połysk. Jednak najczęściej wykorzystywane są fronty lakierowane, gdzie do dyspozycji mamy kilkanaście rodzajów frezowań i właściwie nieskończoną ilość barw. Wykończone mogą być jako mat, połysk, jak i w połączeniu z innymi dodatkami np. brokatem, lub o strukturze piasku. Poza tym, w ofercie posiadamy również fronty fornirowane okleinami naturalnymi, jak i egzotycznymi, w wykończeniu mat i połysk.

Największy wybór, najlepszych jakościowo okuć meblowych, takich jak różnego rodaju zawiasy, systemy szuflad, prowadnic do szuflad, systemu podnośników do drzwi-klap, dostarcza nam dystrybutor austriackiej firmy Blum. Na cały asortyment firmy Blum otrzymujemy Dożywotnią Gwarancję Jakości.

Oprócz firmy Blum, mamy do dyspozycji również inny dostawców, jak HAFELE, HETTICH, PEKA, REJS.

Właściwie zaprojektowane meble w połączeniu z najlepszymi jakościowo materiałami i fachowym wykonaniem, pozwalają nam z całą odpowiedzialnością udzielić Państwu na nasze Kuchnie 5 LAT GWARANCJI.

Fronty

Galeria

strzałka do góry